#2016-04-15 05:27:56 

Hektor

Użytkownik

Witam wszystkich. Szukam nowego dostawcy dla naszej firmy ze względu na duże zainteresowanie materiałami do izolacji, tak jak w temacie. Czy zna ktoś z użytkowników taki sklep oferujący specjalistyczny sprzęt? Bardzo będę wdzięczny za wszelkie informacje.
#2016-04-15 07:14:46 

Rykoszet

Użytkownik

Ja mogę ci polecić hth-ptt.pl. Jest to strona firmy zajmującej się dostarczaniem chemii technicznej, armatury przemysłowej oraz świadczy usługi z zakresu remontów itp. Firma bardzo dobra, współpracuję z nimi już od dobrych dwóch lat i jestem bardzo zadowolony. Jest to wzorowa współpraca której mogę życzyć każdemu.
#2016-04-15 08:13:01 

Tytan

Użytkownik

Z firmą z postu powyżej kontaktowałem się w sprawie materiałów do hydroizolacji. Było to już jakiś czas temu, ale pamiętam, że zaskoczyłem się jak dobry kontakt jest z firmą i jak dużą wiedzę posiadają na temat sprzedawanych produktów. Bardzo dobrze przygotowani pracownicy oraz duży wybór pozwoliły mi utrzymać współpracę przez długi czas.
#2016-04-15 09:27:29 

Piernik

Użytkownik

Ja osobiście nie współpracowałem z firmą, ale znam trzy firmy, które ciągle zaopatrują się w sprzęt u nich. Znajomy wspominał mi, że długo szukał uszczelek spiralnych spoczynkowych i ostatecznie znalazł fajną ofertę u tego dostawcy. Nie wypowiadam się i nie polecam, ale wydaje mi się, że firma warta zaufania.
#2016-04-15 09:38:56 

Tanatus

Użytkownik

A czy ktoś może mi powiedzieć jak jest z dostawą? Jeżeli zamawiał bym większą ilość jakiegoś towaru to czy jest możliwość dostarczenia go w jakieś miejsce. Nie mówię tutaj o transporcie za miasto tylko na jakąś większą odległość.
#2016-04-15 09:57:47 

Hektor

Użytkownik

No właśnie miałem to pisać. Czasem zdarza mi się, że muszę coś dostarczyć kilkaset kilometrów dalej. Chciałbym wiedzieć czy mają możliwość transportu? Z góry dzięki.
#2016-04-15 11:49:27 

Rykoszet

Użytkownik

Powiem ci szczerze, że nie mam pojęcia. Wszystko co potrzebowałem było w takich ilościach, że nie potrzebowałem transportu. Może ktoś brał więcej towaru i potrzebował transportu? Ja osobiście nie mam nic do powiedzenia w tym temacie :D Pozdrawiam wszystkich.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015