#2016-04-14 23:42:48 

GingerBreadMan

Użytkownik

Cześć. Powiedzcie mi proszę w jaki sposób oceniany jest egzamin GMAT? Tzn czy to człowiek ocenia czy komputer? Gdzieś wyczytałem, że jest to proces zautomatyzowany i zaciekawiłem się tą sprawą.
#2016-04-15 02:16:43 

Smigol

Użytkownik

Egzamin GMAT to ciekawa sprawa. Dowiedziałem się o nim przy okazji jak szukałem informacji na temat tego jak zdać egzamin CPE. Przydatny jest na pewno gdy chcesz podjąć pracę czy nawet zacząć studia w Anglii czy innym kraju anglojęzycznym więc warto się nim zainteresować. Test GMAT ma cztery główne działy: Pisanie analityczne; Zintegrowany Rozumowanie; Werbalne rozumowanie; rozumowanie ilościowe. Sekcja Pisanie analityczna ma jedno zadanie z eseistyki: Argument. W zadaniu Argument kandydat jest zobowiązany do analizy logiki na danym stanowisku i ma zasugerować, jak i gdzie rozumowanie może być złe lub wymaga poprawy. Student otrzymuje 30 minut na to zadanie. Punktacja dla sekcji Pisanie analityczne jest w skali od 0-6. Esej jest punktowane przez egzaminatora, a następnie przez program komputerowy (którego oficjalna strona GMAT, mba.com, nazywa automated essay-scoring engine). Jeżeli punktacja człowieka i komputera różnią się znacznie, to wynik jest przesyłany do drugiego egzaminatora eksperta do oceny końcowej.

#2016-04-15 05:09:39 

Kurara

Użytkownik

Heja! No proszę. To ja żyłam w słodkiej nieświadomości myśląc, że jedynie egzaminy Cambridge są uznawane międzynarodowo.
#2016-04-15 07:25:46 

GingerBreadMan

Użytkownik

Hehe, jak widać, nie tylko, a to nie jest odosobniony przypadek. Jest sporo egzaminów z angielskiego uznawanych przez pracodawców i uczelnie na całym świecie. Dziękuję bazdzo koledze za odpowiedź.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015