#2016-04-10 22:36:12 

LubięToON

Użytkownik

Witam. Będąc na emeryturze mam więcej czasu na to co zawsze mi gdzies uciekało i pozostawało niezauważalen w natłoku obowiazków. Pewnego wieczoru po prostu siegnalem po biblie, którą dostałem od żony i bardzo mnie te treści zainteresowały. Już nie tyle jako czlowieka wierzacego ale z punktu widzenia historii, filozofii i mornalności. Potem przyszla kolej na książkę omawiającą stary testament, dzieki niej wiele zrozumialem. Chciałbym na tym nie poprzestać dlatego szukam niedrogiej księgarni z podobnymi pozycjami. Jeśli macie jakieś namiary, podzielcie się proszę :)
#2016-04-11 01:13:43 

Niewiarygodna

Użytkownik

Będąc w liceum pożyczyłam książkę o Biblii od księdza i moje osobiste odczucia są jak najbardziej pozytywne. Niekiedy mozna poczuc sie jak detektyw który kawałek po kawałku odkrywa na nowo treści które wydawały się zrozumiałe na pierwszy rzut oka. Niezwykłe odczucie.
#2016-04-11 03:55:26 

Vamp1r2yc4

Użytkownik

Jeśli interesują Cię naprawdę dobre książki z takiej tematyki to polecam tę księgarnię, http://www.swietyjacek.pl/. Ma bardzo szeroki asortyment najnowszych, jak i starszych bestsellerowych pozycji które warto poznać. Wszystko dostepne w dobrych cenach, bardzo szybko wysyłane. Trafiłam tam przypadkiem, szukając prezentu dla syna, bo chciałam im sprawić Święty Obrazek do nowego mieszkania. Teraz przymierzam się już do piątego zamówienia, ależ ten czas leci.
#2016-04-11 06:07:46 

LubięToON

Użytkownik

Znalazłem informacje że darmowa wysyłka jest już od 120 złotych, czyli całkiem niedużo jak na książki. Czyli mam dobry powód przed żoną żeby kupić więcej :). Powiedzcie proszę co moglibyście polecić, jaka pozycja zrobiła na was ostatnio duze wrazenie i pomogla cos zrozumiec, zmusila do refleksji?
#2016-04-11 08:22:31 

Rykoszet

Użytkownik

Cześć! Czytałem ostatnio bardzo dobrą książkę o kontraście jaki towarzyszył Wszechmocnemu Bogu będącemu pod postacią biednego Jezusa. Wyjaśniano w niej w bardzo fajny sposób co chciano nam przez to przekazać. Bardzo dobra praca wprawiająca w zadumę na długie wieczory przy herbacie. Niestety nazwy nie pamiętam gdyz pozyczylem ją od koleżanki, ale postaram się dowiedzieć i dać znać. Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015