#2016-04-06 12:07:21 

Rykoszet

Użytkownik

Siemanko. Niestety tak wyszło, że właściciel mieszkania, które wynajmuję razem ze swoimi ziomkami nas, jakby to delikatnie ująć, wystawił i teraz musimy się przeprowadzić. Nie byłoby problemu, gdyby nie fakt, że mamy swoje meble i teraz nam trochę ciężko cokolwiek zrobić, bo przecież nosić ich nie będzie my z jednego końca Warszawy na drugi, bo tak się złożyło, że przy okazji zmieniamy zupełnie naszą lokalizację w tym pięknym mieście, żeby bliżej było do tych miejsc, które potrzebujemy. Może nawet na dobre nam ta przeprowadzka wyjdzie. No, ale nie ważne. Przejdę do sedna. Znacie może jakieś firmy, które oferują usługę niedrogiej przeprowadzki? Ja chwyciłem polecony adres:http://transportwiki.com.pl/cennik/, ale ciągle się waham. Bo to tyle kasy zazwyczaj kosztuje, że aż żal…

#2016-04-06 12:20:12 

GingerBreadMan

Użytkownik

Wiesz co, jeśli chodzi o transport mebli Warszawa ma rzeczywiście dość duży wybór i trudno się na coś zdecydować. Ale jak dobrze poszperasz, to raczej coś znajdziesz fajnego bez problemu. Na przykład jak wejdziesz na transportwiki.com.pl to zobaczysz taką jedną firmę, która się tym zajmuje. Ceny niskie, ale dbają chyba o meble najlepiej, więc się nie ma co martwić, że coś tam zepsują, czy coś. Śmiało możesz do nich uderzać ze swoimi ziomkami.

#2016-04-06 14:38:08 

Rykoszet

Użytkownik

Ooooo! Super. Właśnie takich cen szukałem. Świetnie, że się pojawiłeś i mi dałeś ten link, bo tak tobym jeszcze szukał nie wiem, jak długo czasu, aż by nas w końcu sam właściciel przed blok z tym wszystkim wywalił. Sprawa rozwiązana, dzięki. :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015