#2016-04-05 03:32:48 

Hektor

Użytkownik

Witam wszystkich. Mam problem ze znalezieniem sali weselnej pod Warszawą gdyż już od ponad miesiąca pytam znajomych i szukam w internecie i nic ciekawego jeszcze się nie nawinęło. Odwiedziłem kilka miejsc, ale albo przypominały remizy albo były w fatalnej okolicy starych domków jednorodzinnych i bloków z podejrzanym towarzystwem. Bardzo proszę o doradzenie, gdzie mam szukać porządnej, dużej i eleganckiej sali bo juz mi opadaja rece.
#2016-04-05 05:28:35 

Vamp1r2yc4

Użytkownik

Bardzo ładna sala weselna pod Warszawą jest nad zalewem Zegrzyńskim a nazywa się Bella Donna z tego co pamiętam. Miejsce jest bardzo klimatyczne i prestiżowe, a jedzenie bardzo dobre i co najważniejsze można się najeść do syta co ostatnio należy do rzadkości na weselach :P. Dziwnie to zabrzmiało ale niestety tak jest.
#2016-04-05 08:04:28 

Smigol

Użytkownik

To prawda, kiedyś jak robili wesele to człowiek się najadł, natańczył, napił i niczego mu nie brakowało. Dzisiaj niby to wszystko stało się bardziej profesjonalne bo nie bierze sie juz muzykantów tylko zespół, nie ma remizy i kobiety nie przygotowują jedzenia ale jest sala i obsługa cateringowa a człowiek mimo to nie bawi się tak dobrze jak kiedyś.
#2016-04-05 10:15:26 

Sigma

Użytkownik

Ktoś tu chyba trafił na marne wesele :P. Tak szczerze to jest w tym troche racji ale wesela nadal moga byc wystrzalowe i trwac po swit, to zalezy od ludzi. Jesli trafi sie na takich co umnieja sie bawic to impreza sie nie moze nieudac. Chcialam napisac ze korzystalam z kateringu Bella Donna i warto poczytać sobie o nim na tej stronie: http://salabella.pl/index.php/strona/catering-warszawa/ . Mają świetne jedzenie i bardzo dobrą obsługę, ja jestem zadowolona i myślę że wszyscy inni byli najedzeni i zadowoleni. Pozdrawiam.
#2016-04-05 12:43:54 

LubięToON

Użytkownik

Byłem jakiś czas temu na weselu w tej sali o której mówicie i przyznam że jedno z lepszych wesel na jakim gościłem. Wszystko to według mnie jest zasługą położenia, ludzie tam mogli się odstresować i odłączyć od codziennych problemów, bo piękna okolica i bliskość przyrody bardzo mocno do tego zachęcają. Potem wystarczy jeszcze troszke alkoholu i impreza toczy sie sama :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015