#2016-03-28 23:23:56 

LubięToON

Użytkownik

Dzień dobry, jestem nowy na forum. Piszę w sprawie protetyki. Nastał czas, kiedy naturalne żeby przestały ładnie wyglądać i nawet doskwierać, a że każdy powinien cieszyć się uzębieniem jak najdłużej postanowiłem zdecydować się na protezę. Mam kilka ubytków, tylko nie wiem, czy proteza częściowa będzie lepsza, czy całościowa. Co poradzicie?
#2016-03-29 01:51:15 

Cetka

Użytkownik

Jak dla mnie częściowa. Już wyjaśniam dlaczego. Proteza protezą, ale sam komfort noszenia jej nie jest taki jak naturalne uzębienie. Uważam, że jak najdłużej powinno się korzystać ze swojego naturalnego uzębienia. Częściowa nie będzie tak przeszkadzała. Trzeba też zaznaczyć, że stosowanie protezy może wiązać się z innymi niedogodnościami. Wiele osób ma odruchy wymiotne jak zakłada takie protezy – niby do opanowania, ale zawsze przeszkadza. Jeśli masz swoje (przynajmniej te co zostały ) w miarę zdrowe to lepsza jest częściowa proteza.
#2016-03-29 04:12:37 

GingerBreadMan

Użytkownik

Witam. Protezy, noszę, na początku trudno jest jeść i mówić, masz wrażenie jakbyś miał coś dużego w buzi, ale później idzie przywyknąć. Jeśli chodzi o dobrego specjalistę od protetyki w Warszawie to myślę, że nie powinno być problemów, najpierw spróbowałabym dowiedzieć się na kasę chorych ile by to wszystko wyszło.
#2016-03-29 06:57:26 

GramWzielone

Użytkownik

Cześć. A może ktoś byłby w stanie polecić dentystę od aparatów ortodontycznych? Chciałbym uniknąć problemów z późniejszą protezą, a mam tak krzywe zęby, że szok.
#2016-03-29 09:28:19 

Kurara

Użytkownik

Słuchajcie, ja nie widze problemu, chyba każdy ma Internet, skoro udziela się na forum, proszę posłużyć się wyszukiwarką i znajdą się odpowiedni specjaliści. Dziękuję za uwagę ;P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015