#2016-03-25 01:19:32 

Smigol

Użytkownik

Kiedy ostatnio wybierałem ofertę kredytu hipotecznego korzystałem z fajnej porównywarki, dzięki której można było zobaczyć czy dana oferta jest dla klienta opłacalna, czy też nie. Było tam mnóstwo danych, które w jasny sposób pokazywały obraz takiego kredytu. Czy tego rodzaju narzędzia są też dostępne dla rachunków osobistych. Nie ukrywam, że byłoby to bardzo przydatne.
#2016-03-25 02:27:12 

Vamp1r2yc4

Użytkownik

Pewnie, że są takie narzędzia. Przyznam szczerze, że bardzo często korzystam z tego rodzaju zestawień. Często mam prośby od rodziny, żeby znaleźć im coś ciekawego. Ja już dla siebie wybrałam, ale co jakiś czas zaglądam w takie zestawienia, aby mieć pewność, że cały czas moje konto jest najlepszą dla mnie propozycją.
#2016-03-25 02:52:27 

LubięToON

Użytkownik

Na stronach internetowych można znaleźć ciekawe porównania rachunków i kont osobistych. Aby z nich w pełni skorzystać należy nieco zawęzić obszar poszukiwań wskazując na najbardziej interesujące nas aspekty. Aplikacja zapewne zapyta, czy częściej zbieramy pieniądze, czy częściej je wydajemy. Można się także spodziewać pytania o karty kredytowe czy przelewy.
#2016-03-25 05:07:29 

Niewiarygodna

Użytkownik

A to wszystko można sprawdzić zupełnie za darmo. Polecam darmowekontabankowe24.pl, gdzie przez całą dobę dostępne są szczegółowe dane. To doskonały ranking darmowych kont osobistych, z którego warto skorzystać.
#2016-03-25 06:17:18 

Rykoszet

Użytkownik

I takie narzędzia to ja bardzo lubię.
#2016-03-25 08:17:44 

Cetka

Użytkownik

Najważniejsze, że zawsze masz gotową odpowiedź. Jeśli chcesz konto z wysokim oprocentowaniem, to je znajdziesz. To rankingi kont indywidualnych, które zostały stworzone od strony praktycznej. Nie są w żaden sposób sponsorowane, co w wielu przypadkach ma miejsce.
#2016-03-25 09:45:06 

Hektor

Użytkownik

Dlatego ja zawsze też wolę najpierw zapytać, gdzie tak naprawdę warto szukać. Wtedy można znaleźć najlepsze propozycje również w sferze bankowości.
#2016-03-25 10:00:55 

Kurara

Użytkownik

Oj te oferty sponsorowane są bardzo podejrzane. Wszystko zależy wtedy od tego, jaki bank ma wpływ na istnienie strony. A w rankingach bez określonej strony zawsze można liczyć na pełen obiektywizm.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015