#2016-03-23 06:43:46 

Tytan

Użytkownik

Jak w temacie. Auto oddane do mechanika (turbina do regeneracji :( ) i potrzebuję pilnie jakiegoś wozidła na kilka dni. Najlepiej jakaś wypożyczalnia samochodów w okolicy Swarzędza, ew może być też coś w Poznaniu, bylebym miał tam jakiś prosty dojazd. Proszę o pomoc, może znajdzie się coś możliwie niedrogiego. Auto byle jakie, ważne żeby jeździło :)

#2016-03-23 08:59:12 

GingerBreadMan

Użytkownik

Witam kolego! O Swarzędzu nic mi nie wiadomo, ale w Poznaniu na bank można wypożyczyć auto w torcar24. Z tego co widzę na ich stronce, te najmniejsze auta mają w przyzwoitej cenie. Dojedziesz tam bezproblemowo, mają siedzibę blisko stadionu na bułgarskiej.
#2016-03-23 10:26:26 

Tytan

Użytkownik

Dzięki wielkie za pomoc. Ktoś coś jeszcze?
#2016-03-23 11:22:24 

Rykoszet

Użytkownik

Jeśli chodzi o samochód zastępczy, wiem że  Poznań jest dość dobrze zaopatrzony w wypożyczalnie aut. W końcu aglomeracja ma ponad milion mieszkańców ;) Tak jak mój przedmówca wspomniał torcar24.pl wygląda rozsądnie. Nie wiem czego oczekujesz jeśli chodzi o cenę, ale mają najtańsze auta za 89zł za dzień, więc chyba nie jest jakoś mega drogo. Jakbyś miał wozić się taryfą to by wyszło znacznie więcej.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015