#2016-03-16 01:05:40 

Kurara

Użytkownik

Cześć wszystkim. Przechodzimy z mężem obecnie trudny okres. Zdrada z jego strony strasznie mnie dotknęła i szczerze mówiąc rozważam separację albo permanentne rozstanie, to znaczy rozwód. Ze względu na 6-letniego syna zgodziłam się jednak pójść z mężem na psychoterapię dla par. Czy ktoś potrafi polecić mi takie miejsce w Szczecinie, w którym nam ktoś pomoże? Z góry dziękuję.
#2016-03-16 03:49:03 

GramWzielone

Użytkownik

Ja bym nie mógł ponownie zaufać żonie, gdyby mnie zdradziła. Także nie rozumiem, czego w ogóle teraz oczekujesz od takiej psychoterapii, bo męża nie zmieni na pewno. Chciał związku, to mógł nie zdradzać.
#2016-03-16 05:01:57 

Sigma

Użytkownik

Faceci to potrafią być straszni ;/ tak rodzinę zniszczyć ;/
#2016-03-16 07:05:07 

Cetka

Użytkownik

Świetne i naprawdę skuteczne sesje psychoterapeutyczne indywidualne oraz zbiorowe prowadzi pani Barbara Lubikowska. Ma stronę internetową, więc na pewno ją znajdziesz. Zadzwoń, porozmawiaj. My z mężem chodziliśmy do niej przez ok. rok czasu. Dzięki niej wreszcie zaczęliśmy się dogadywać, bo nam uzmysłowiła, że nigdy tak naprawdę ze sobą nie rozmawialiśmy. Taki bezstronny doradca to naprawdę świetna sprawa.
#2016-03-16 08:39:38 

Tekla

Użytkownik

Z tego, co wiem, to ta pani Lubikowska w ogóle jest dość znana w środowisku psychoterapeutów. Ponoć jest bardzo dobra, ale nie korzystałam jeszcze z usług, nie było potrzeby ;)
#2016-03-16 10:28:18 

Kurara

Użytkownik

Przecież napisałam, że rozważam rozwód… po prostu sądzę, że dla syna warto walczyć o rodzinę. Znalazłam taką stronę: http://lubikowska.szczecin.pl/psychoterapia-malzenstw-i-par/. Rozumiem, że dobrze trafiłam? Ceny za wizyty nie są wygórowane, a tak jak czytałam, to ta pani ma ogromne doświadczenie. Widziałam też na innej stronie opinie na jej temat, podobno jest z niej bardzo dobry psychoterapeuta Szczecin jest dużym miastem, całe szczęście że nie ma problemu z wyszukaniem jakiegoś lekarza. Chyba warto do niej się zgłosić. Dziękuję za polecenie.
#2016-03-16 12:11:04 

Sigma

Użytkownik

Powodzenia ;p tylko pamiętaj, ze jak nie będzie w was OBOJE prawdziwej chęci do naprawy związku, to nic z tego nie wyjdzie. Nie warto się męczyć bez względu na wszytsko ;P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015