#2016-03-14 06:55:15 

Hektor

Użytkownik

Szanowni państwo, poszukuję sklepu internetowego, w którym znajdę wózki szynowe, które będą trwałe i będę mógł je dłuo eksploatować. Nie interesują mnie najta\nsze rozwiązania, bo jak wiadomo te nie zawsze są najlepsze, natomiast zależy mi na czymś naprawdę dobrym. Chcę,żeby to była inwestycja a nie wydatek. Proszę o sugestie
#2016-03-14 09:04:20 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

Myślę, że spokojnie znajdziesz wozki i inne rzeczy w sklepie ABCnc, ktory łatwo znaleźć w internecie. Wysyłają towar szybko i chętnie pomagają w podejmowaniu decyzji. Nie jest śmiesznie, poniżej poziomu tanio, ale to chyba o to chodzi, żeby zapłacić uczciwą cenę za uczciwy produkt, nie byle taniej za byle g.
#2016-03-14 11:51:10 

Hektor

Użytkownik

Dokładnie o tym mówię, już wiele razy się otym przekonłem. Widzę, że to sie powoli zmienia, i że ludzie nie dają się nabrać na cwaniactwo, dlatego jeśli polecasz ten sklep to na pewno spróbuję.
#2016-03-14 12:07:06 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

To samo jest w przypadku przedsiębiorców i ich klientów. Niektórzy tylko kombinują, żeby ci nie zapłacić mimo tgo, że wykonałeś usługę albo produkt bezwadliwie i należy ci się wynagrodzebie. A oni nic. I fakt, że oni też by chcieli, żey ich klienci im zapłacili nie ma dla nich znaczenia. Barzo to irytujące, delikatnie mówiąc. A sklep polecam, ostatnio kupowałem tam łożyska samonastawne i byłem mega zadowolony, teraz tylko tam kupuję.
#2016-03-14 12:30:15 

Hektor

Użytkownik

Jest jeszcze kilka rzeczy, które będą mi potrzebne, np nie mam nakrętek kulowych, które wykorzystuję w pracy. Zrobię więc chyba jakieś większe zamówienie w takim razie. Ale zgadzam się, niestety klienci bywają różni i nie można za nimi nadążyć, a jeszcze jakie oburzenie wykazują kiedy się chce ich pociągnąć do odpowiedzialności!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015