#2016-03-11 03:01:21 

Vamp1r2yc4

Użytkownik

Kochane, potrzebuję pomocy. Mój synek (20 tyg) odkąd się urodził nie przespał jeszcze żadnej nocy. Dosłownie żadnej. Byłam już w przychodni, nawet u kilku różnych lekarzy, wszyscy mówią, że to normalne, że za jakiś czas to się zacznie zmieniać. Poradźcie mi, co mam zrobić, bo ręce już opadają po prostu… sama nie pamiętam, kiedy się ostatnio wyspałam, chyba jeszcze przed porodem. Ratunku, dostaję już depresji od tego wszystkiego :(
#2016-03-11 05:28:31 

Tekla

Użytkownik

Wiesz, tutaj za bardzo nie ma co ci poradzić, bo to niestety jest normalne i z reguły faktycznie się zmienia… ale może trwać nawet do szóstego miesiąca. Po prostu trzeba to przetrwać. Przykro mi :(
#2016-03-11 06:31:09 

Kurara

Użytkownik

A może mu już rosną ząbki? Moja córka bardzo wcześnie zaczęła ząbkować, nikt mi nawet nie wierzył, że to już, ale miałam rację. Smoczek powinien pomóc.
#2016-03-11 08:12:51 

Vamp1r2yc4

Użytkownik

Nie wiem, nie widziałam, żeby wyrzynały mu się jakieś ząbki, ale zwrócę na to uwagę. W takim razie gdzie kupić odpowiedni smoczek przez internet? Siedzę z maluchem kompletnie sama i nie ma takiej możliwości, bym jeździła po mieście, a mąż późno kończy pracę.
#2016-03-11 09:20:19 

Kurara

Użytkownik

Znam ten problem. Całe szczęście, że ktoś wymyślił zakupy przez neta, inaczej miałybyśmy przechlapane :P Popatrz tutaj: http://wyprawkowy.pl/smoczki-uspokajajace-293 , mają gigantyczny wybór, na pewno coś wybierzesz w ładnej cenie. Ja to zazwyczaj kupuję u nich smoczki (tutaj masz linka: http://wyprawkowy.pl/butelki-i-smoczki-256 ), bo wcześniej córa podgryzała mnie, a teraz przegryza mi smoczki. Całe szczęście, że są tanie :) tak to jest z tymi maluchami, nie ma przebacz ;)
#2016-03-11 09:41:58 

Tekla

Użytkownik

Potwierdzam, znam ten sklep Wyprawkowy.pl, sama nie raz już u nich zamawiałam różne rzeczy. Faktycznie, wybór mają naprawdę ogromny. Jeszcze co do malucha, to możesz też mu kupić specjalny gryzak i przed podaniem schłodzić lekko w lodówce lub zamrażalniku. Zobacz, jak synek zareaguje, jeśli się choć trochę uspokoi, to to może być ząbkowanie :)
#2016-03-11 10:26:18 

Vamp1r2yc4

Użytkownik

Jesteście naprawdę wielkie, dziękuję za pomoc! Zamówiłam parę rzeczy i będziemy próbować. Życzcie mi powodzenia!!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015