#2016-02-24 04:48:06 

Sigma

Użytkownik

Dzień dobry. Proszę Państwa robię wycenę wyposażenia nowej cukierni i bardzo potrzebna mi pomoc. Zrobiłam już wszystko co mogłam sprawdzić i pozostało mi urządzenie którego ceny mogą być naprawdę bardzo różne, jest nim lada cukiernicza, chlodzaca (http://www.essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,418). Poszukuję najtańszych rozwiazań ale jakość również ma duże znaczenie. Prosze o pomoc w mądrym wyborze.

#2016-02-24 06:11:48 

LubięToON

Użytkownik

Witam serdecznie. Proszę zajrzeć na stronę tego sklepu: essystemk.pl. Mają świetne ceny i obsługują największe markety jak i sklepiki osiedlowe. Asortyment również jest bardzo szeroki więc jeśłi kieruje się Pani konkretnymi wytycznymi to z pewnością coś Pani tam dla siebie znajdzie.
#2016-02-24 07:35:29 

Piernik

Użytkownik

Jestem małym sklepikarzem, ale z uwagi na to ze kupilem lade chłodniczą w sklepie który Pan poleca postanowiłem się udzielić. Dawniej myślałem że im lepsza lada chłodnicza cena musi być także wyższa. Przez takie myślenie przepłacałem u różnych dostawców. Pewna Pani prowadząca sklep po sąsiedzku dała mi namiary na ES Sytem K i zdziwiłem się że mogę kupić ten sam sprzęt o kilkanaście procent taniej. Potwierdzam więc ze ceny mają tam konkurencyjne i dostępnośc różnych lad i szaf też robi wrażenie

#2016-02-24 09:22:13 

Sigma

Użytkownik

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Przez czas naszej dyskusji postarał się dowiedzieć jak najwięcej o ladach i muszę z całego serca, ponownie podziękować za polecenie tego sklepu bo skorzystaie z takiej oferty pozwoli mi sporo zaoszczędzić. Dzięki temu będę mogła dokupić kilka innych potrzebnych rzeczy. Pozdrawiam gorąco.
#2016-02-24 10:27:00 

LubięToON

Użytkownik

Bardzo proszę o kłaniam się nisko, życzę również powodzenia w prowadzeniu własnego biznesu, dużych zysków i wszystkeigo dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015