#2016-02-19 06:47:04 

Blada

Użytkownik

Szukam pomysłu na własny biznes. Kilka lat pracowałam w jednej z galerii handlowych jako sprzedawczyni w sklepie znanej marki odzieżowej i wiem, że ludzie na ciuchy potrafią wydać olbrzymie pieniądze. Nie stać mnie na sklep klasyczny, ale na internetowy już jak najbardziej. Jak myślcie warto? Można na takim internetowym biznesie coś zarobić?
#2016-02-19 08:32:36 

GramWzielone

Użytkownik

Patrzac po ilosci sklepow to na pewno mozna. Sprzedaz przez internet z roku na rok jest wieksza, kwestia tylko przebicia się z oferta na tak silnie konkurencyjnym rynku. Podstawa to towar, ktory sie czyms wyroznia. Moze to byc cena, jakosc lub cos nietypowego, produkt niszowy, w jakis sposob oryginalny.
#2016-02-19 11:02:20 

Kurara

Użytkownik

Po pierwsze musisz wybrać towar, którego sprzedażą się zajmiesz, później znaleźć dobrą hurtownię, a następnie cały czas inwestować w marketing. Najważniejsze to zdobycie stałych i docieranie do nowych klientów. Na przykład szukając spodni czy koszul męskich w hurtowniach zwróć uwagę nie tylko na ceny, ale także na rozmiarówkę i na różnorodność asortymentu. Najlepiej jak będziesz mogła zintegrować hurtownie ze swoim sklepem, wtedy zamówienia zebrane przez sklep będą od razu realizowane przez hurtownię.
#2016-02-19 13:10:17 

Blada

Użytkownik

Wiem, że towar musi być dobrej jakości, bo inaczej czekają mnie zwroty. Sama często zwracam ciuchy, które super wyglądają na zdjęciu, a po otrzymaniu przesyłki okazuje się że to bubel. Czyli co, warto?
#2016-02-19 14:59:07 

Kurara

Użytkownik

Jak masz dużo czasu i sporo środków na strat, na przetrzymanie początków, to możesz próbować. Nie ma jednak czegoś takiego jak gwarancja sukcesu. Zbyt dużo rzeczy na to wpływa. Na takim sklepie jednak zawsze coś możesz zarobić. Próbuj, może się sprawdzisz:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015