#2016-02-02 09:25:16 

GramWzielone

Użytkownik

Cześć wam, mój problem jest w zasadzie prosty. Potrzebuję specjalistów, którzy stworzą dla mnie dobry film reklamowy. Chciałbym wypromować swoją firmę, otwieram się nieco bardziej na świat reklamy, dlatego szukam kogoś, kto wyniesie moja firmę nieco wyżej. Nie chce tworzyć reklamy sztampowej, takiej jak wszystkie, które są przełączane w TV czy w necie. Polećcie kogoś.
#2016-02-02 09:42:26 

Kurara

Użytkownik

Witaj, myślę, że powinenes sam najpierw przejrzeć reklamy dobrych firm produkujących takie reklamy, by ocenić ich kunszt. Wydaje mi się, że na samym początku powinno się wziąć pod uwagę to do jakich odbiorców ma trafić reklama. Mam nadzieję, że chociaż odrobinę ci pomogłam.
#2016-02-02 11:20:56 

Rykoszet

Użytkownik

Też kiedyś byłem na tym etapie, że nie wiedziałem gdzie zainwestować w swoją reklamę. Ja posłużyłem się najprostsza możliwością czyli wyszukiwarką. Znalazłem jakieś studio graficzne w moim mieście, przejrzałem portfolio, spodobało mi się i tak zaczęła się moja przygoda z reklamowaniem swojego sklepu.
#2016-02-02 13:59:03 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

Ja też uważam, że dobre studia produkcji filmowej znajdziesz posługując się Internetem. To w sumie najprostszy sposób. Przy okazji będziesz mógł zrobić porównanie kilku firm, bo przecież każdy może mieć inny styl. A gusta i guściki jak wiadomo są różne, pozdrawiam.

#2016-02-02 14:34:45 

GorącaMisia

Użytkownik

Witaj, jeśli szukasz dobrej firmy polecam woodpeckermp.pl. Mają świetne doświadczenie i rewelacyjne portfolio.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015