#2016-01-18 04:44:22 

Piernik

Użytkownik

Moją pasją od dawna są książki militarne opowiadające o codziennym życiu żołnierzy na całym swiecie. Poza tym pasjonują mnie historie ludzi, którzy mieli styczność z bronią w życiu codziennym. Nie ukrywam, że i moją uwagę zaczynają przyciągać repliki broni, które można już spokojnie kupić. Chciałbym poznać waszą opinię na temat tego rodzaju sprzętu i czy warto inwestować w ten rodzaj hobby?
#2016-01-18 06:34:13 

Blada

Użytkownik

Jeśli masz pasję to w każde hobby warto inwestować. Musisz jednak sobie zdać sprawę, że jest to dośc drogie zainteresowanie i wymaga nie tylko dużej ilości wolnego czasu, ale także środków finansowych. Broń to tylko początek kosztów, dalej będą akcesoria i amunicja, a to wszystko kosztuje dość sporo. Ale tak jak mówiłam od czegoś trzeba zacząć i życzę ci wszystkiego dobrego w kolekcjonowaniu broni.
#2016-01-18 09:22:28 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

Koleżanka straszy, a zaczynając od podstawowych sztuk broni, wcale nie trzeba wydawać dużo pieniędzy. Trzeba oczywiście wiedzieć, gdzie zaopatrywać się w poszczególne elementy. Ja wiem i chętnie zdradzę ci kilka patentów na zakupy.
#2016-01-18 10:15:19 

GingerBreadMan

Użytkownik

Polecam na początek jakąś broń historyczną, z klasą. Proponuje na przykład rosyjski vss, który był używany u naszych wschodnich sąsiadów. Ma podobne parametry strzelnicze, jak znany AK 47 i bardzo dobrze sprawdzał się podczas akcji, które wymagały ciszy.
#2016-01-18 12:49:08 

Kurara

Użytkownik

Wybór masz ogromny. Ja z kolei polecam lekkie Carbine np.M1. Co najmniej kilka modeli do wyboru. Są łatwe w obsłudze. Oryginały z tego co pamiętam były produkowane w Austrii. Z nimi też się nieźle można zabawić. Mają dużą precyzję jeśli chodzi o celnośc, a o to przecież w strzelaniu chodzi.
#2016-01-18 14:30:08 

LubięToON

Użytkownik

Kolega wcześniej wspominał o dobrym namiarze na sprzedawców. Ja proponuje sklep http://www.taniemilitaria.pl/. Znajdziesz tam wszystko czego szuka zarówno początkujący, jak i zagorzały fan broni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015