#2016-01-15 03:30:17 

Rykoszet

Użytkownik

Witam. Jestem trochę starej daty i zawsze dobrze wspominam podróżowanie pociągiem z mapą, dziennikiem podróży i decydowaniem się na gdzie się udam ;) Trneeraz to już nie to samo, mam GPS, wcale się nie zastanawiam jak dotrę na miejsce, bo wszystko mam kupione przez internet, tylko wyciągam odpowiednie bilety z teczki i wsiadam do pociągu czy autobusu. Planuję sobie zrobić taki powrót do przeszłości, kupić mapki turystyczne sklep internetowy by mi się do tego przydał, żebym mógł kupić od razu kilka interesujących mnie map, a potem już w drogę. Poecicie mi jakąs stronę?

#2016-01-15 06:26:29 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

Nie łudź się, że będzie tak łatwo obejśc się bez google maps i GPSa :D też probowałem opcji z mapami. Żona rozkłada taką w aucie, kiedy jechaliśmy na wycieczkę i duma i duma, analizuje, gdzie jeseśmy, jaka droga przed nami. Trochę zdenerwowany, zatrzymuję auto, rozkładamy mapę na masce jak za dawnych czasów, moje dzieci kręcą głową w aucie, że rodzice chyba zwariowali :D Podchodzi do nas jakiś pan, który miał widać postój w tym miejscu i się pyta, czy nam GPS nawalił, bo on ma odatkową ładowarkę, a to czasem kabelek się psuje. Myślałem, że się z żoną ze śmiechu posikamy, dosłownie. Ładnie odpowiadamy, że my tak w ramach przygodny z mapą jeździmy. Trochę zaskoczony, pochwalił pomysł i poszedł :P
#2016-01-15 08:38:21 

Sigma

Użytkownik

Moje dzieci chyba by mi nie pozwoliły z mapą na masce pokazać się światu :P Nic nie rozumieją, to były piękne czasy :D może zrobimy im na załość i zaopatrzymy się w takie mapy. Co więcej niech same sobie z tyłu siedzą z rozłożoną i szukają trasy. Może to ich przekona
#2016-01-15 09:26:47 

Piernik

Użytkownik

Widzę, że jak na razie nikt ci nic nie polecił :P W takim razie ja wspomnę o stronie Triptelnik, bardzo dobra oferta jeśli chodzi o mapy. Ja na nią trafiłem, bo szukałem strony gdzie nie tylko księgarnia dla dorosłych ma pozycje, ale też dla dzieci.
#2016-01-15 10:43:43 

Sigma

Użytkownik

O super, właśnie sama zobaczyłam i już zamówienie poszło :D Dzieci będą zachwycone ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015