#2015-12-30 07:48:09 

Tytan

Użytkownik

Dzień dobry. Jestem w swojej firmie odpowiedzialny za reklamę i teraz muszę przygotować nową kampanię reklamową dla nas. Szefowie chcą, żeby jej elementem były też nowoczesne animacje reklamowe, które będzie można wstawić do sieci, wiec sam tego nie zrobie. Ktos ma jakiś pomysl, jak się mogę za to zabrać? Od czego tu w ogole zacząć?
#2015-12-30 09:52:09 

Tanatus

Użytkownik

A szukales w internecie? Wyszukiwanie wbrew pozorom nie boli, a znaleźć napewno cos można szybciej niż ktokolwiek Ci tu odpowie.
#2015-12-30 10:21:53 

Vamp1r2yc4

Użytkownik

Dzień dobry. Pewnie, że mamy pomysły. Ja sama mam fuchę podobną do Twojej i też dostałam takie zlecenie. Warto poszukać firm, które się zajmują robieniem takich rzeczy. Wbrew pozorom to wcale nie kosztuje tak dużo, jak by się mogło wydawać, a zyski są naprawdę ogromne, więc z całą pewnością się opłaca. Zależy też, co chcesz robić, u mnie było dużo modelowania trójwymiarowego, więc trwało to trochę dłużej, ale ostatecznie wszystko da się załatwić. Wystarczy znaleźć tylko odpowiednią firmę, jak chcesz to będę Ci mogła podać namiary do tych ludzi, z których usłg ja korzystałam.
#2015-12-30 10:40:43 

Tytan

Użytkownik

No ja to się na tym w ogóle nie znam, coś tam szef mówił, że to najlepiej w 3D grafice komputerowej, ale to muszę się jeszcze wszystkiego dowiedzieć. Ale ogólnie polecasz, tak? Można zaufać tej firmie, którą polecasz i zrobią wszystko tak, jak bym chciał, żeby było? Nie chcę jakiegoś bublu szefom pokazać, rozumiesz :)
#2015-12-30 12:50:30 

Vamp1r2yc4

Użytkownik

Tak, no pewnie, że polecam. Ta animacja, która dla mnie robili cały czas jest w sieci i jako reklama dobrze służy, bo klienci od niej przychodzą, także o to się nie ma co martwić. Ładnie to wygląda, dużo nie kosztowało, jest do naszego użytku już cały czas, więc mówię, no super sprawa. U mnie wszyscy tym zachwyceni i jak będziemy czegoś takiego potrzebowali znowu, to na pewno zrobimy to u nich, bo naprawę warto, zrobili kawał dobrej roboty.
#2015-12-30 13:54:19 

Tytan

Użytkownik

W takim razie czekam na informacje kontaktowe od Ciebie i zaraz będę z nimi działał. Serdeczne dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015