#2015-12-23 04:31:19 

Blada

Użytkownik

Dzień dobry. Jestem na tym forum pierwszy raz. Potrzebuję porady. Jestem gospodarzem klasy od wielu lat i nasza wychowawczyni powierzyła mi dość odpowiedzialne zadanie. Muszę wybrać miejsce, w które możemy pojechać z klasą. Powiedziała, że zależy jej na terenach wiejskich, abyśmy poznali nowy wymiar wypoczynku, pooglądali ładne widoki. Mieszkam od urodzenia w Warszawie i nigdy nie byłam na wsi, więc zadanie mnie trochę przeraża. Czy znacie coś godnego polecenia? Dziękuję z góry.
#2015-12-23 07:19:41 

Kurara

Użytkownik

Wpisz sobie w wyszukiwarkę domki letniskowe Wielkopolska Brzezina - Agroturystyka. Moi rodzice tam byli kiedyś – nad jeziorem - i niedługo mają ponownie wybrać się na urlop, tym razem ze mną. Ja także nigdy nie byłam na wsi, ale rozumiem fenomen takiej formy wypoczynku. Ludzie po prostu tęsknią za ciszą, za naturą. W Warszawie nie ma tego spokoju. Wszyscy się śpieszą, nie mają czasu żeby się zatrzymać i chwilę pomyśleć, wyciszyć się. Sama bym pojechała w takie spokojne miejsce i spędziła czas w swoim własnym towarzystwie. Cieszę się, że niedługo będę miała taką możliwość.

#2015-12-23 09:44:47 

Tytan

Użytkownik

Pewnie cała klasa nie pojedzie, prawda? Nie jestem pewien, czy na przykład właściciele ośrodku agroturystycznego będą mieli wystarczająco dużo miejsc, by pomieścić załóżmy trzydzieści osób. Ale nie być może – turystyka wiejska jest coraz bardziej popularna, ośrodki się rozwijają więc niewykluczone, że będzie dużo tych domków. Zgadzam się co do tego, że teraz wiele ludzi tęskni za wiejskim klimatem. Ja przyznam się, że również mi tego brakuje.
#2015-12-23 09:58:43 

Tanatus

Użytkownik

Najlepszy będzie wypoczynek nad jeziorem Agroturystyka - Brzezina Wielkopolska oferuje taki rodzaj urlopu i jest to świetny wybór. Sam jeżdżę tam na wakacje. Zawsze wracam wypoczęty, z głową pełną pomysłów i inspiracji.

#2015-12-23 12:11:28 

Piernik

Użytkownik

Twoja Pani miała dobry pomysł z tymi terenami wiejskimi. Widać, że chce dla Was jak najlepiej. Podejrzewam, że nie Ty jedyna w Twojej klasie jesteś osobom, która nigdy nie była na wsi. Myślę, że większość Twoich kolegów od zawsze przebywa tylko w mieście. To będzie dla Was fajna odmiana. Przejrzyj sobie ofertę: http://www.brzezina-agroturystyka.pl/ i przypuszczam, że nie będziesz już miała żadnych wątpliwości, dotyczących wyboru miejsca wypoczynku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015