#2015-12-22 08:08:12 

GorącaMisia

Użytkownik

Hejka, dobrzy ludzie, niedawno wpadłam w sieci na taką stronkę – zobaczcie: http://www.salehrubieszowska.pl/sale-konferencyjne. Czy ktoś z was może miał okazję być tam i sprawdzić, jak wygląda obsługa? Bo sale ze zdjęć wyglądają na całkiem przyjemne, można by tam przeprowadzić szkolenia albo jakieś warsztaty. Jestem ciekawa, jak to wszystko wygląda od podszewki, bo wiadomo, co innego zobaczyć fotki, a co innego przeżyć coś. :)
#2015-12-22 09:00:29 

Vamp1r2yc4

Użytkownik

Ello, witaj. No nie znam tego centrum, ale popatrzyłam sobie w necie na stronę. Wiesz, rzeczywiście wygląda calkiem-całkiem, niewielkie, ale z klimatem. Wygląda na to, że wszystko tam mają, fajna lokalizacja, dobre warunki (ten parking mi się spodobał), chyba sobie zanotuję gdzieś namiary, może skorzystam kiedyś. ;)
#2015-12-22 09:41:53 

Tanatus

Użytkownik

hej, coś mi się obiło o uszy o tej firmie, chyba niedawno się otwierali, nie? Nie byłem, ale jeśli czegoś nie pomieszałem, to znajomy znajomego opowiadał, że dość fajnie. Niewielkie koszty, jak na sale do szkoleń w Warszawie – wiecie, może na początek nie chcą dawać zaporowych cen, żeby ludzi nie wystraszyć.
#2015-12-22 12:16:56 

Vamp1r2yc4

Użytkownik

No pewnie z tymi cenami tak jest – ale co nam to robi, korzystajmy, póki czas. ;) Jak tak sobie popatrzę na warunki, to aż żałuję, że nie muszę niczego wynajmować w najbliższym czasie, bo bym tam chętnie poszła.
#2015-12-22 14:34:19 

Tanatus

Użytkownik

Zawsze możesz coś urządzić ;) co ci szkodzi. Skoro sala fajna i koszty ponoć niewielkie (ja tylko tak słyszałem, nie wiem z pierwszej ręki), to nic, tylko działać! ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015