#2015-12-21 07:43:46 

Smigol

Użytkownik

Witam wszystkich. Właśnie otworzyłem firmę i potrzebuję zakupić kilka programów. Jak wiadomo na własnej działalności nie ma możliwości pobrać programu z internetu. Postanowiłem zapytać tutaj na forum, ponieważ może ktoś z was ma doświadczenie i robił podobne zakupy. Głównym celem jest aby programy nie były przesadnie drogie, jeżeli nie ma taniego odpowiednika to trudno, zapłacę ile trzeba. Znalazłem już program do fakturowania z magazynem, więc to pytanie odpada. Szukam jakiegoś sprawdzonego antywirusa, dobrego ale w korzystnej cenie, oraz programu do tworzenia kopii zapasowej. Proszę o jakieś sugestie.

#2015-12-21 10:38:38 

Piernik

Użytkownik

Jeżeli chodzi o kopie zapasowe to wiem że w systemie są narzędzia które to robią. Sprawdź dokładnie jaką masz wersję systemu i czy jest w niej taki dodatek.
#2015-12-21 11:20:36 

Blada

Użytkownik

U nas w firmie szef wykupił program Panda Antywirus. Nie pomogę w sprawie ceny, ale z tego co wiem, było już kilka ataków na serwer i jak na razie nic się nie dzieje. W sumie zainstalowany jest na 10 stanowiskach. Wydaje mi się, że to dobra propozycja chociaż poczekaj na inne opinie.

#2015-12-21 12:45:24 

LubięToON

Użytkownik

Ja od początku stawiam tylko na jeden program. Wpisz w google ESET NOD 32 cena i znajdź najlepszą ofertę. Używam tego programu od 3 lat. Nigdy nic mi się nie działo, zawsze czysty komputer, wirusami się nie martwię. Z tego co wiem to w rankingach nod 32 jest w czołówce tabeli o ile nie na pierwszym miejscu.

#2015-12-21 14:13:21 

GorącaMisia

Użytkownik

Dużo zależy do czego komputery są używane. Jeżeli komputer stoi jako serwer, nie ma co oszczędzać na ochronie bo może to się odbić jeszcze większymi kosztami. Jeżeli jest to komputer pracownika, który ma za zadanie, odpowiadać na maile to nie jest potrzebny taki zaawansowany program. U mnie wygląda to tak, na serwerze i komputerach na których są istotne dane mam zainstalowane dobre oprogramowanie, tam gdzie nie jest to konieczne, korzystam z programu na który dostanę dobry rabat. Tyle. Prosta sprawa :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015