#2015-12-14 04:26:19 

Tekla

Użytkownik

Witam wszystkich. Cieszę się, że trafiłam na to forum, ponieważ widzę, że jest pełne ambitnych kobiet, które dzięki swojej pasji, kreatywności i przedsiębiorczości dużo osiagną w życiu. Ja też – przyznam nieskromnie – należę do takich osób i chciałabym zacząć zarabiać na swojej pasji. To chyba najlepsza rzecz, którą można zrobić w życiu, prawda? Wszyscy to powtarzają. Widzę, że część z Was zajmuje się szeroko pojętą branżą kosmetyczną – niektóre robią makijaże, inne paznokci, część fryzury. Ja pasjami robię paznokcie. Teraz tylko sobie, ale chciałabym poszerzyć horyzonty, hehe. Jednak potrzebuję rady od bardziej doświadczonych koleżanek – gdzie kupujecie kosmetyki? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam, buziaki.
#2015-12-14 05:33:30 

Cetka

Użytkownik

Cześć! A to zależy, gdzie mieszkasz. W każdym większym mieście znajdziesz hurtownię, ale taką uniwersalną stronką jest: http://www.hurtowniekosmetykow.pl/. Tutaj z pewnością znajdziesz jakąś hurtownię do współpracy. Daj znać, skąd jesteś, może wybiorę się do Ciebie na paznokcie!
#2015-12-14 06:35:00 

Tekla

Użytkownik

Szukam hurtowni w Łodzi, bo stąd też pochodzę.
#2015-12-14 06:44:54 

Cetka

Użytkownik

No co Ty! Też jestem z łodzi. To już mam u kogo robić paznokcie, nanana.
#2015-12-14 09:05:58 

Sigma

Użytkownik

Ja jestem z małopolski, aczkolwiek jak wpiszesz w Google – hurtownia kosmetyczna Łódź, to wyskoczą Ci tak pozytywne opinie, recenzje, rekomendacje, że nawet jak jesteś z końca świata to aż żal się nie pofatygować.
#2015-12-14 11:02:11 

Kurara

Użytkownik

Ja również zaopatrzam się w hurtowni w Łodzi i zawsze byłam zadowolona. Jestem z Lublina, ale warto sprowadzić kosmetyki z nieco dalej położonego miasta. Trzeba sukces mierzyć jakością, a nie kilometrami.
#2015-12-14 12:44:18 

Sigma

Użytkownik

Tak, cenię hurtownię w Łodzi zwłaszcza za jakość kosmetyków, oraz sposób zapakowania. Jeszcze nic mi się nie wylało, nie pobiło, nie było po terminie ważności.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015