#2015-12-09 05:57:33 

Hektor

Użytkownik

Siema! Myślę aktualnie nad swoją karierą jak i pracą, jaką chciałbym wykonywać. Natknąłem się niedawno na atrakcyjne podmioty przyporządkowane do grupy biegły językoznawca i naprawdę zainteresowałem się zatrudnieniem w sądzie. Wierzę, że pojawi się tu ktoś, kto zatrudniony jest jako wyspecjalizowany biegły sądowy z Poznania i okolic i będzie mógł napisać nieco więcej o pracy w takim charakterze.
#2015-12-09 06:54:09 

GramWzielone

Użytkownik

Znalezienie właściwej dla siebie ścieżki kariery to temat, który w tej chwili pochłania mnie w stu procentach. Rozmyślam nad wyborem przyszłościowych studiów oraz możliwie najlepszym przygotowaniem się do pracy w wymarzonym zawodzie. Zaintrygowały mnie jakiś czas temu stanowiska w sądownictwie jak i badania kryminalistyczne. Natknąłem się nawet na interesującą witrynę internetową, na jakiej odnalazłem trochę detali wiążących się z zatrudnieniem na takim stanowisku. Z przyjemnością poznam jednak opinie osób, które wybrały taką profesję.
#2015-12-09 08:21:28 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

Mnie oraz moje rodzeństwo zajmowało niegdyś zapytanie grafolog sądowy, gdyż potrzebowaliśmy grafologa do sprawdzenia autentyczności pisma. Wtedy zaciekawiła mnie praca biegłego grafologa. Przeczytałem, iż do jego obowiązków należy nie tylko sprawdzanie prawdziwości pisma ręcznego, ale również opracowywanie opinii odnośnie technicznych badań dokumentów. Interesująca wydaje się również analiza pisma dysfunkcyjnego. Myślałem, czy starać się o stanowisko certyfikowanego grafologa w Poznaniu, lecz w ostateczności nie zdecydowałem się, ponieważ obawiałem się, że moje kwalifikacje będą niewystarczające.
#2015-12-09 11:16:35 

Niewiarygodna

Użytkownik

Mnie obecnie intryguje profesja biegłego sądowego w dziedzinie toksykologii, ponieważ podstawowym zadaniem takiego eksperta jest przeprowadzanie - na zlecenie m.in. policji - badania narkotyków oraz substancji psychoaktywnych. Wprowadziłam niedawno w Google wyrażenie badanie narkotyków i znalazłam informacje, że w zakres zadań takiego eksperta wlicza się identyfikacja narkotyków, np. różnego rodzaju płynów, jak również ich analizy jakościowe razem z klasyfikacją zgodności. Rekomenduję przeczytać więcej na temat identyfikacji substancji psychoaktywnych. Uważam, iż w naszym kraju potrzeba więcej ekspertów badających te substancje.
#2015-12-09 12:16:50 

LubięToON

Użytkownik

Thx za porady wszystkim forumowiczom. Aktualnie wiem, iż grafolog sądowy to coś, co najbardziej mi odpowiada. Mam nadzieję, iż będzie ze mnie dobry biegły specjalista sądowy i będę w stanie pomóc przy wielu sprawach. Życzcie mi sukcesów. Hej!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015